JMG-Dietetyk Joanna Głuszyk

Dyplomowany dietetyk w Szczecinie

 

kropki

Absowlentka  studiów  magisterskich  na  kierunku Technologia  Żywności  oraz Żywienie  Człowieka na  Akademii Rolniczej  w Szczecinie  ( obecnie ZUT) 
  • licencjat z pielęgniarstwa  na  Pomorskim Uniwersytecie  Medycznym  w Szczecinie
  • Członek  PTŻPDiM
Promuję zdrowy styl  życia  poprzez pokazanie czym jest  racjonalne  żywienie w ramach  swojej prywatnej  praktyki,współpracy z przychodnią  PLUSMED  w Szczecinie.Otaczamy  opieką  pacjentów  przed  jak  i po zabiegach bariatrycznych. 
 
Prowadzę  konta w mediach społecznościowych (Facebook,Instagram )  oraz  grupy na Facebook (jedzenie – moja pasja – bez tajemnic | Facebook)
 
Niezmiennie poszerzam swoją wiedzę poprzez  uczestnictwo w szkoleniach, czytając,w zakresie chorób immunologicznych,otyłości, zaburzeń  odżywiania,  holistycznej  opieki  nad pacjentem  bariatrycznym.
 
Instruktor nordic – walking.Prowadzę zajęcia dla  miłośników  tej dziedziny sportu.  Zarażam  pozytywną  energią. 
 
W  wolnych chwilach  skupiam  się na  czytaniu , spacerach z psami i spędzaniu czasu  z rodziną  i naszymi czworonogami.
kropki

Zdrowe jedzenie to od dawna mój konik. Zwracam uwagę, co jem ja i moja rodzina. Staram się, aby na moim rodzinnym stole było kolorowo i smacznie a zarazem zdrowo. Królują owoce i warzywa. Od zawsze uważałam, że dieta nie może kojarzyć się z głodowaniem, bo to przecież nie ma być kara. Dieta powinna kojarzyć się z przyjemnym spędzaniem czasu na szykowaniu posiłków, a nie na myśleniu, czy aby na pewno dobrze wyliczona została kaloryczność. Pamiętam także o aktywności fizycznej. Od wielu lat  zagościła w moim życiu na dobre, począwszy  od Nordic Walkingu  a skończywszy  na triathlonie, w którym nadal startuje w 2020 roku ziściło  się  moje  marzenie  ukończenia  pełnego dystansu Ironamna wMalborku ( 3,8  km pływanie,180 km  – rower, bieg – 42,195 km).
 
 

Rekomendacje

Moja galeria

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń lub napisz do mnie, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin konsultacji