Joanna Głuszyk dietetyk

Kolejny sukces – kolejnej pacjentki. Tylko wytrwali odniosą sukces.

kolor-solid-logo75

 

I jak tu się nie cieszyć z kolejnego sukcesu. Kolejna bardzo zadowolona pacjentka. Niestety bez zdjęć ale z podsumowaniem z Tanity.

Przeszłyśmy razem 3 miesiące już. Nie było tak prosto i łatwo bo to kolejna pacjentka z Hashimoto. Odstawiłyśmy warzywa psiankowate, soję  i inne strączki plus nabiał plus ograniczenie do maximum na początku glutenu. Zastosowałyśmy na tyle na ile dało  radę dietę eliminacyjno-rotacyjną . Efekt są bardzo zadowalające.

Pierwszy pomiar z 5.09.2016 to 73,7 kg (36,5% tk. tłuszczowej, obwód talii 88cm, bioder 101 cm) Ten pierwszy pomiar niestety nie jest na wydruku więc podaję teraz ważniejsze dane)

Pacjentka bardzo zdeterminowana, biegająca mały kilometraż  2 razy w tygodniu , ćwicząca od czasu do czasu z taśmą p. Chodakowskiej.

Przez 3 miesiące udało się nam zgubić troszkę ponad 8 kg. Na tym nie kończymy zostało nam jeszcze parę kilo i unormowanie wagi.

Zapraszam do zapoznania się  z wykresami jak również zapraszam do gabinetu wszystkich tych którzy nie potrafią sobie sami poradzić

 

www.jmg-dietetyk.pl Ja jestem dla Ciebie i czekam ZADZWOŃ 501-778-241

2016-054_kontrola_przebiegu-8122016do-fb

 

PAMIĘTAJ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA , DIETA TO KLUCZ DO  SUKCESU. MUSISZ COŚ Z SIEBIE DAĆ ABY MÓC OTRZYMAĆ W ZAMIAN . NIGDY NIC NIE PRZYCHODZI ZA DARMO